وضعیت عمومی امنیتی ولایت های غزنی، میدان وردک، لوگر و زابل بررسی شد

وضعیت عمومی امنیتی ولایت های غزنی، میدان وردک، لوگر و زابل بررسی شد

جلسه امنیتی به ریاست محمد اشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان، قبل از ظهر امروز وضعیت عمومی امنیتی ولایت های غزنی، میدان وردک، لوگر و زابل را مورد بررسی قرار داد.

در این جلسه که از طریق ویدیو کنفرانس برگزار شد، ابتدا داکتر حمدالله محب مشاور امنیت ملی، بررسی های خویش را در رابطه به وضعیت امنیتی ولایت های متذکره ارائه کرد و گفت که نیروهای امنیتی و دفاعی کشور بخاطر دفع هر حمله و تهدید احتمالی دشمن، آماده هستند.

بعدا احمد ضیا سراج سرپرست ریاست عمومی امنیت ملی، سترجنرال بسم الله وزیری لوی درستیز وزارت دفاع ملی و ستر پاسوال عبدالصبور قانع معین ارشد امنیتی وزارت امور داخله در خصوص خنثی نمودن تهدیدات دشمن در بعضی ساحات ولایات مذکور، بحث و تبادل نظر کردند.

 مسئولین امنیتی متذکره با تأکید گفتند که نیروهای شجاع امنیتی و دفاعی کشور هر لحظه آماده دفاع از وجب وجب خاک کشور، تأمین امنیت بهتر و حفاظت مردم می‌باشند و مانند همیشه پلان‌های شوم دشمن را خنثی خواهند کرد.

رئیس جمهور و سرقوماندان اعلی قوای مسلح ضمن قدردانی از فداکاری و تلاش های نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، به مسئولین در رابطه به تامین امنیت و حفاظت مردم و جلوگیری از تهدیدات دشمن، هدایات لازم را صادر کرد.

رئیس جمهور گفت که نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، شب و روز از جان و مال هموطنان حفاظت می نمایند و برای تامین امنیت، حفاظت از نظم عامه و حاکمیت قانون تلاش می کنند. وی افزود که در دیدار با نمایندگان مردم خواست ها و پیشنهادات آنان را استماع می کند و برای تطبیق، به ارگان های مربوطه دستور میدهد.