بازدید رئیس جمهور از قول اردوی عملیات های خاص کماندو

بازدید رئیس جمهور از قول اردوی عملیات های خاص کماندو

رئیس جمهور محمد اشرف غنی و سرقوماندان اعلی قوای مسلح، صبح امروز ضمن بازدید از قول اردوی عملیات های خاص کماندو، خواست ها و پیشنهادات آنان را استماع کرد و همچنان به آنان عید قربان را تبریک گفت.

ابتدا جنرال هیبت‌الله علیزی قوماندان قول اردوی عملیات های خاص کماندو، ضمن تبریکی عید سعید قربان به رئیس جمهور کشور و هیأت همراه شان، از توجه ویژه رئیس جمهور به نیروهای امنیتی و دفاعی کشور، خاصتاً قول اردوی عملیات های خاص تشکر کرد و اطمینان داد که در هرنوع شرایط، آماده دفاع از نظام، جمهوریت، نوامیس ملی و منافع علیای کشور می باشیم.

رئیس جمهور پس از استماع صحبت ها و پیشنهادات آنان، گفت که هرکدام شما قهرمان هستید و به خانواده هر شهید و زخمی رسیدگی صورت می گیرد.

رئیس جمهور با اشاره به قهرمانی قطعات خاص، گفت که به هرنوع حمایتی که نیاز باشد، فراهم می گردد و منشای اراده ما حفاظت از افغانستان، آزادی، برابری و دستآوردهای بیست سال گذشته است، اما نیت دشمن سیاه است و شما به دشمن ثابت کنید که آرمانش را به گور ببرد.

رئیس جمهور گفت که طالبان با القاعده، جیش محمد و لشکر طیبه رابطه عمیق دارد و می خواهند که افغانستان به پناهگاه تروریستان مبدل گردد، اما دولت و ملت افغانستان هیچ گاه این اجازه را به آنان نمی دهد.

رئیس جمهور کشور گفت که آب و موقعیت استراتیژیک از خود ما شده است، به همین دلیل دشمنان در توطئه اند و می خواهند با جنگ از ما انتقام بگیرند.

رئیس جمهور به جنرالان، افسران، بریدملان و سربازان قول اردوی عملیات خاص اطمینان داد که  دیگر به استفاده نادرست از کوماندوها قطعاً اجازه داده نمی شود، شما بهترین هستید و برتری خود را در دفاع از کشور ثابت کرده اید.

رئیس جمهور غنی در اخیر سخنانش، گفت که ما اراده برقراری صلح عادلانه و پایدار را داریم، اما دشمن باید این را بداند که هیچگاه تسلیم نخواهیم شد. شما این توانایی را دارید که به جهان و هر قوت دیگر، ظرفیت خویش را ثابت سازید.#