اعلامیه مطبوعاتی در پیوند به اظهار نظرها در مورد طالبان

ارگ، کابل: دولت جمهوری اسلامی افغانستان ضمن احترام و داشتن تعهد قوی به اصل آزادی بیان، به هیچ فرد اجازه نمی‎دهد که با استفاده از آزادی بیان، قاتلان هم‎وطنان به خصوص زنان و کودکان و هم‎چنان ویران‎گران اماکن مقدس و عام‎المنفعه و در مجموع کشور را فرشتگان صلح خطاب کند.

گروه‎های تروریستی که هر روز به اشاره بی‎گانه‌گان، به‎خاطر ویرانی کشور، به شهادت رساندن و زجر و آزار مردم فعالیت‏های تروریستی و شوم را انجام می‏دهند، آنان به‏ جای صلح، مستحق نابودی می‎باشند که نیروهای امنیتی و دفاعی شجاع ما بر ضد آن‏ها در سنگرهای دفاع از وطن مبارزه برحق می‌نمایند.

شخصیت‎های ملی و رهبران افغانستان برای همه هم‎‏وطنان قابل احترام می‎باشند و هرنوع بی‎احترامی و گستاخی بر آنان، باعث ناراحتی و رنجش خاطر ملت عظیم افغانستان خواهد شد و چنین رفتار و اعمال شوم شان هرگز قابل قبول نمی‎باشد.

دولت بادقت و جدیت تمام این موضوع را بررسی می‎کند و در چوکات قانون علیه آن اقدام خواهد کرد که این اقدام به زودی و به موقع با مردم شریف افغانستان شریک می‎گردد.

دولت جمهوری اسلامی افغانستان، برای همه هم‎وطنان و رسانه‎ها سفارش می‏کند که در این برهۀ حساس تاریخی کشور، تحت تأثیر تبلیغات دشمن قرار نگیرند که تلاش می‎ورزند وحدت ملی ملت بزرگ ما را خدشه دار سازند.

 

شریک سازی
Share on Facebook0Share on Google+0Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on LinkedIn0