رئیس جمهورغنی از بازماندگان شهدای حملۀ تروریستی اخیر کابل، دلجویی کرد

رئیس جمهورغنی از بازماندگان شهدای حملۀ تروریستی اخیر کابل، دلجویی کرد

محمداشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان، بعد از ظهر امروز با تعدادی از اعضای خانواده‌های شهدای رویداد تروریستی اخیر کابل دیدار و با آنان دلجویی کرد.

در این دیدار که در ارگ انجام شد، رئیس‌جمهورغنی خطاب به اعضای خانواده‌های شهدا گفت: “فرزندان تان در راه عزت و افتخار وطن به شهادت رسیدند و من به نمایندگی از دولت و مردم به شما تسلیت عرض می‌کنم.”

رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد که خدمات ارزندۀ شهدای راه وطن را هیچ‌گاه فراموش نمی‌کند و بر رسیدگی به‌موقع به خانواده‌های شهدا تأکید ورزید. وی گفت، افتخار به خانواده‌های شهدا است که چنین فرزندانی را در راه دفاع از وطن تربیت نموده و قربانی نمودند.

حاجی حبیب‌الله به نمایندگی از اعضای خانواده‌های شهدای رویداد تروریستی اخیر کابل صحبت کرد، و از توجه رئیس جمهور نسبت به خانواده‌های شهدا ابراز قدردانی نمود. وی افزود، ما افتخار می‌کنیم که فرزندان ما به‌خاطر آرامش مردم و وطن خود شهید شدند.

وی همچنان گفت که شهدا افتخار ما اند و ما آماده هستیم که راه ایشان را تعقیب کنیم و برای آرامش مردم و وطن خود قربانی دهیم. در این دیدار، کمک‌های نقدی نیز از سوی رئیس‌جمهور کشور به آنان صورت گرفت.#

شریک سازی
Share on Facebook0Share on Google+0Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on LinkedIn0