اعلامیه مطبوعاتی در پیوند به حمله تروریستی بالای معاون شورای علمای زابل

ارگ، کابل: محمداشرف غنی رئیس جمهوری اسلامی افغانستان، حملۀ تروریستی را که در اثر آن مولوی عبدالحکیم حکمت معاون شورای علمای ولایت زابل به شهادت رسید، به شدیدترین الفاظ محکوم می کند.

رئیس جمهور غنی گفت که تروریستان با راه اندازی این چنین حملات تروریستی به اهداف شوم شان نمی رسند و نمی توانند ارادۀ علما و سایر افراد خیّر را در راستای ترقی و پیشرفت کشور خدشه دار نمایند.

علما به عنوان وارثین انبیا در روشنایی هدایات و ارشادات الهی، مردم را به اخوت، عدالت و زندگی صلح آمیز دعوت می کنند، اما گروه های تروریستی بخاطر ترس از رسوا شدن جنایات شان، بالای این قشر منور و مصلح و همچنان مساجد، تکایا و سایر اماکن مقدسه و عام المنفعه حملات تروریستی انجام می دهند.

نیروهای دفاعی و امنیتی افغانستان بخاطر نابودی تروریستان به مبارزه برحق شان با شجاعت تمام ادامه می دهند و تروریستان را به جزای اعمال غیر انسانی و غیر اسلامی شان خواهند رساند.

رئیس جمهور محمد اشرف غنی مراتب تسلیت و همدردی خویش را با خانواده شهید مولوی عبدالحکیم حکمت، شورای علما و مردم ولایت زابل ابراز نموده و برای آن شهید از بارگاه ایزد منان بهشت برین استدعا می کند.

شریک سازی
Share on Facebook0Share on Google+0Email this to someoneTweet about this on TwitterShare on LinkedIn0